RC0402FR-074K64L
RC0402FR-074K64L
Manufacturer Name: Yageo
Supplier Type: Authorized Distributor
Category(s): Fixed Resistors
Description:
RC Series 0402 0.063 W 4.64 kOhm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor