RC0603JR0710KL
RC0603JR0710KL
Manufacturer Name: Yageo
Supplier Type: Authorized Distributor
Category(s): Resistor Fixed Single, Surface Mount
Description:
Res Thick Film 0603 10K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R